Laager Itaalias "exp(o)erience"

Rahvusvaheline noortelaager Itaalias
"Exp(o)erience"
15.-24.07.2015

KANDIDEERIMISE TÄHTAEG: 15. mai!

Maailmanäitus EXPO2015 ja sellest inspireeritd noortevahetus on ideaalne viis avastada maailma ühes kohas.

Juuli lõpus toimus Itaalias rahvusvaheline noortevahetus "Exp(o)erience", kus kohtusid 66 18.-25. aastast noort Eestist, Hispaaniast, Iirimaalt, Tšehhist, Austriast, Poolast, Saksamaalt, ja Itaaliaast.

Laagris külastatati EXPO2015 näitust, kus oli esindatud pea, et kõik maailma riigid! Noortevahetus ise toimus armsas Maggiore järve äärses linnas. Üheskoos saadi uusi teadmisi ja oskusi, et olla enesekindlam ja teadlikum maailmakodanik. 8 üsnagi erineva riigi noortega koos olles möödus aeg lõbusalt ja uute teadmiste rohkelt ning muidugi ei puudunud ühest õigest laagrist ka õhtused peod ja vaba õhkkond ja olemine.

"Parim osa noortevahetusest olid siiski inimesed, kes sinna kokku olid tulnud. Kõik välismaalased, kellega avanes võimalus rääkida olid väga, väga sõbralikud, lihtsalt imetoredad!"

"Peale sellist vägevat kogemust esimesest noortevahetusest soovin kindlasti osa võtta veel teistestki ning soovitan ka teistele haarata sellistest võimalustest, mida elu nende teele paiskab. Kasutada tuleb iga väikest võimalust, sellest võib kujuneda midagi erakordset!"

Projekti korraldas: Vedogiovane

Projekti partner Eestis on MTÜ HeadEst

Projekti toetas ELi rahastusprogramm Erasmus+