Kuidas alguse sai?

HeadEstile on alguse pannud Epp ja Pille-Mai, kes ühel hetkel leidsid, et koos on hea asju teha. Meid ühendav soov oli ja on ka praegu rakendada oma noorte- ja kogukonnaprojektide ideid ning anda oma panus, et maailm oleks tore koht elamiseks.

HeadEsti lugu

Kelleks tahtsime lapsena saada?

Töötasime koos. Epp lõi noortevahetuse projekti "Living in Extremes", mille raames kohtusid Eestis Sardiinia, Gröönimaa ja Eesti noored, et koos rääkida kultuurist ja mida saab igaüks teha keskkonna heaks. Epp vajas abi ja hea sõber ning töökaaslane Pille-Mai arvas, et see oleks üks tore tegemine. Ja nii see projekt siis juhtuski. See oli meie esimene ühistegemine.

Projekt läks väga hästi ja kõigil asjaosalistel oli suur soov jätkata. Jätkamine ja projektijärgne ideede küllus andiski meile tõuke, et teha midagi hullupöörast - luua oma organisatsioon. HeadEst sündiski 30. septembril 2004 Tallinnas. Tema kõige esimene projekt "Living in Extremes II" toimus märtsis 2005 arktilises Aasiaatis, Gröönimaal. Selles projektis rääkisid samad noored keskonnast juba riigi tasamel. Sellele järges ka kolmas projekt Sardiinia kuumuses, kus rääkisime keskkonnast globaalsel tasandil. Kõik need projektid panid vaikse ent uhke aluse järgnenud laviinile, mis 2014. aasta lõpuks on loonud enam kui 200 projekti 30+ riigis, mis on loonud teadmisi, inspiratsiooni, julgustust ja tõuget enam kui 150 000 noorele ja täiskasvanule Eestis ning välismaal ja laviin jätkab oma teekonda...

Pille-Mai HElemäe + Epp ADler + ESTonia + särtsupoiss  = HEADEST

 

Meie tegemised 2013. aastal: