Euroopa päeviku koolid

2010/2011. õppeaastal kasutavad Euroopa päevikud järgmised koolid, organisatsioonid ja asutused:

A. Haava nim
Abja Gümnaasium
Abja Noortekeskus
Adavere Põhikool
Ahja Avatud Noortekeskus
Ala Põhikool
Ambla Noortekeskus
Antsla Gümnaasium
Aravete Keskkool
Arvutikutsekool INTER
Aseri Keskkool
Astangu Kutserehab. Keskus
Aste Põhikool
Audru Keskkool
C. R. Jakobsoni nim Torma Põhikool
E.Vilde nim. Juuru Gümnaasium
ED Viljandimaa teabekeskus
Eesti Mereakadeemia Merekool
Eesti Rahvusraamatukogu
Eesti Töötukassa
Ehte Humanitaargümnaasium
Eidapere Kool
Elva Gümnaasium
Emmaste Põhikool
Erakool Intellekt
Euroopa Komisjoni Esindus
Europe Direct Valgamaa infpunkt
Europe Directi Pärnumaa infopunkt
F. v. Wrangelli nim. Roela Põhikool
Gustav Adolfi Gümnaasium
Haabersti Vene Gümnaasium
Haanja-Ruusmäe Põhikool
Haapsalu Kutsehariduskeskus
Haapsalu Nikolai Kool
Haapsalu Täiskasvanute Gümnaasium
Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium
Hagudi Põhikool
Haimre Põhikool
Haljala Gümnaasium
Halliste Põhikool
Harmi Põhikool
Helme Sanatoorne Internaatkool
Hiiumaa Ametikool
Hugo Treffneri Gümnaasium
Hummuli Põhikool
Häädemeeste Keskkool
Ida- Harju Karjäärikohvik
Ida- Virumaa Kutsehariduskeskus
Iisaku Gümnaasium
Imavere Põhikool
Inform. ja Arvutustehnika Kool
J. L. nim. Alatskivi Keskkool
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool
Jaagu Lasteaed-Põhikool
Jakob Westholmi Gümnaasium
Jõgeva aleviku Avatud Noortekeskus
Jõgeva Gümnaasium
Jõgeva Täiskasvanute Keskkool
Jõgeva Ühisgümnaasium
Jõhvi Gümnaasium
Jõhvi Noortekeskus MTÜ
Jõhvi Vene Gümnaasium
Jõõpre Põhikool
Jäneda Põhikool
Järva-Jaani Gümnaasium
Järvakandi Gümnaasium
Järvamaa Kutsehariduskeskus
Kaagvere Erikool
Kaali Põhikool
Kabala Lasteaed-Põhikool
Kabala Põhikool
Kabala Rahvamaja
Kadrina Keskkool
Kadrioru Saksa Gümnaasium
Kaelase Kool
Kambja Põhikool
Kammeri Kool
Kanepi Gümnaasium
Kanepi valla Avatud Noortekeskus
Karksi-Nuia Gümnaasium
Kasari Põhikool
KAUKSI PÕHIKOOL
Keeni Põhikool
Kehtna Majandus- & Tehnoloogiakool
Kehtna Põhikool
Keila Gümnaasium
Keila Ühisgümnaasium Rummu kaugõpp
Kiili Gümnaasium
Kilingi-Nõmme Gümnaasium
Kiltsi Põhikool
Kirivere Põhikool
Kivi-Vigala Põhikool
Kiviõli I Keskkool
Kiviõli Noortekeskus
Kiviõli Vene Gümnaasium
Koeru Keskkool
Kohila Gümnaasium
Kohtla Põhikool
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium
Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaaasium
Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium
Kohtla-Järve Täiskasvanute Gümnaasium
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium
Koigi Põhikool
Kolga Noortekeskus
Konguta Kool
Koonga Põhikool
Kopli noortekeskus
Kose Gümnaasium
Krabi Põhikool
Kristiine noortekeskus
Kuldre Kool
Kullamaa Keskkool
Kunda Ühisgümnaasium
Kuressaare Ametikool
Kuressaare Gümnaasium
Kuressaare Põhikool
Kuressaare Täiskas. Gümnaasium
Kuressaare Vanalinna Kool
Kurtna Kool
Kuusalu Keskkool
Kõpu Põhikool
Kärdla Ühisgümnaasium
Kärstna Põhikool
Laekvere Põhikool
Laeva Põhikool
Lahmuse Kool
Laiuse Avatud Noortekeskus
Laiuse Põhikool
Lasnamäe Üldgümnaasium
Lauka Põhikool
Laupa Põhikool
Leie Põhikool
Leisi Keskkool
Lihula Gümnaasium
Lohusuu Kool
Loksa 1. Keskkool
Loksa Vene Gümnaasium
Loo Keskkool
Lustivere Põhikool
Luua Metsanduskool
Luunja Keskkool
Lähte Ühisgümnaasium
Maidla Põhikool
Mehikoorma Põhikool
Meremäe Valla Avatud Noortekeskus
Meremäe-Obinitsa Põhikool
Metsapoole Põhikool
Misso Keskkool
Mooste Põhikool
MTÜ Haljala Noortekeskus
MTÜ HeadEst
MTÜ Jõgeva Linna Noortekeskus Paus
MTÜ Jõgevamaa Nõustajate Ühendus
MTÜ Puka Avatud Noortekeskus
MTÜ Tahe Noorteklubi
MTÜ Võru Noortekeskus
Mustjala Lasteaed- Põhikool
Mustvee Gümnaasium
MÕISAKÜLA KOOL
Mäetaguse Põhikool
Märjamaa Gümnaasium
Narva 6. Kool
Narva Eesti Gümnaasium
Narva Humanitaargümnaasium
Narva Kesklinna Gümnaasium
Narva Kreenholmi Gümnaasium
Narva Kutseõppekeskus
Narva Paju Kool
Narva Peetri Kool
Narva Täiskasvanute Kool
Narva Vanalinna Riigikool
Narva-Jõesuu Keskkool
Noarootsi Gümnaasium
Nõo Noortekeskus
Nõo Reaalgümnaasium
Olustvere Põhikool
Olustvere Teenindus- ja M.kool
Orissaare Gümnaasium
Oru Põhikool
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium
Otepää Gümnaasium
Padise Põhikool
Paide Gümnaasium
Paide Ühisgümnaasium
Palade Põhikool
Paldiski Gümnaasium
Paldiski Vene Gümnaasium
Palivere Põhikool
Palupera Põhikool
Parksepa Keskkool
Pirita Majandusgümnaasium
Porkuni Kool
Puhja Gümnaasium
Puka Keskkool
Puurmani Keskkool
Põlva Keskkool
Põlva valla ANK
Põlva Ühisgümnaasium
Pähklimäe Gümnaasium
Päinurme Internaatkool
Pärnu Hansagümnaasium
Pärnu Koidula Gümnaasium
Pärnu Raeküla Gümnaasium
Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium
Pärnu Väike Vabakool
Pärnu Õppenõustamiskeskus
Pärnu Ühisgümnaasium
Pärnu Ülejõe Gümnaasium
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium
Pärnumaa Kutsehariduskeskus
PÜÜNSI KOOL
Rakke Gümnaasium
Rakvere Gümnaasium
Rakvere Põhikool
Rakvere Õhtukeskkool
RAPLA AVATUD NOORTEKESKUS
Rapla Täiskasvanute Gümnaasium
Rapla Vesiroosi Gümnaasium
Raplamaa Info-ja Nõustamiskeskus
Raudna Põhikool
Retla Kool
Riidaja Põhikool
Riigikantselei
Risti Põhikool
Risti Põhikool (Harju)
Rocca al Mare Kool
Ruila Põhikool
Rõuge Põhikool
Räpina Ühisgümnaasium
SA Archimedes Euroopa Noored Eesti büroo
SA Innove
Saarepeedi Põhikool
Sadala Põhikool
Salme Põhikool
Salme Põhikool
Saue Gümnaasium
Saue Noortekeskus
Saverna põhikool
Sillamäe Astangu Kool
Sillamäe Eesti Põhikool
Sillamäe Kannuka Kool
Sillamäe Kutsekool
Sillamäe Vanalinna Kool
Simuna Kool
Sindi Gümnaasium
Sinimäe Põhikool
Sinimäe Põhikool
Surju Põhikool
Suure-Jaani Gümnaasium
SÕLE PÕHIKOOL
Sõmerpalu Põhikool
Sõmeru Põhikool
Sürgavere Põhikool
Tabasalu Ühisgümnaasium
Tabivere Gümnaasium
Tahkuranna Avatud Noortekeskus
Tallinna 32. Keskkool
Tallinna Balletikool
Tallinna Ehituskool
Tallinna Erateeninduskool
Tallinna Heleni Kool
Tallinna I Internaatkool
Tallinna ja Harjumaa Noorte Teabe- ja Nõustamiskes
Tallinna Juhkentali Gümnaasium
Tallinna Juudi Kool
Tallinna K. Pätsi Vabaõhukool
Tallinna Kalamaja Põhikool
Tallinna Kopli Ametikool
Tallinna Kuristiku Gümnaasium
Tallinna Laagna Gümnaasium
Tallinna Laagna Lasteaed-Põhikool
Tallinna Lasnamäe Põhikool
Tallinna Lilleküla Gümnaasium
Tallinna Linnamäe Vene Lütseum
Tallinna Läänemere Gümnaasium
Tallinna Mustamäe Gümnaasium
Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium
Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium
Tallinna Muusikakeskkool
Tallinna Nõmme Gümnaasium
Tallinna Pedagoogiline Seminar
Tallinna Prantsuse Lütseum
Tallinna Pääsküla Gümnaasium
Tallinna Rahumäe Põhikool
Tallinna Saksa Gümnaasium
Tallinna Teeninduskool
Tallinna Tehnikagümnaasium
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
Tallinna Täiskasvanute Gümnaasium
Tallinna Vanalinna T. Gümnaasium
Tallinna Väike-Õismäe Gümnaasium
Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium
Tallinna Ühisgümnaasium
Tallinna Ülikool
Tamsalu Gümnaasium
TAPA ERIKOOL
Tarbijakaiseühing UGANDi
Tarbijakaitseamet
Tartu Descartes` i Lütseum
Tartu Erakool
Tartu Forseliuse Gümnaasium
Tartu Herbert Masingu Kool
Tartu Hiie Kool
Tartu Katoliku Kool
Tartu Kesklinna Kool
Tartu Kivilinna Gümnaasium
Tartu Kommertsgümnaasium
Tartu Kunstigümnaasium
Tartu Kutsehariduskeskus
Tartu Waldorfgümnaasium
Tarvastu Gümnaasium
Tilsi Põhikool
Tln Haabersti Lo Vaba Aja Keskus, Avatud Noortekes
Toila Gümnaasium
Tornimäe Põhikool
Tsirguliina Keskkool
Tõrva Avatud Noortekeskus
Tõrva Gümnaasium
Tõstamaa Keskkool
Türi Majandusgümnaasium
Uhtna Põhikool
Vaeküla kool
Vaimastvere Kool
Valga Gümnaasium
Valga Kaugõppegümnaasium
Valga maavalitsus
Valga Põhikool
Valga Vene Gümnaasium
Valgamaa Kutseõppekeskus
VALJALA PÕHIKOOL
Vana-Antsla Kutsekeskkool
Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskool
Varstu Keskkool
Vasalemma Põhikool
Vasta Kool
Vastse-Kuuste Kool
Vastseliina Gümnaasium
Veriora Noortekas
Vidruka Kool
Viimsi Keskkool
Viljandi Kaare Kool
Viljandi Maagümnaasium
Viljandi Paalalinna Gümnaasium
Viljandi Täiskasvanute Gümnaasium
Viljandi Valuoja Põhikool
Viluste Põhikool
Vinni-Pajusti Gümnaasium
Viru Vangla koolituskeskus
Voore Põhikool
Võhma Gümnaasium
Võnnu Keskkool
Võru Järve Kool
Võrumaa Kutsehariduskeskus
Võsu Põhikool
Väike-Maarja Õppekeskus
Vändra Gümnaasium
Värska Gümnaasium
Väätsa Põhikool
Ämmuste Kool
Ääsmäe Põhikool
Ülenurme Gümnaasium