PERSONAL AND PROFESSIONAL DEVELOPMENT IN INTERNATIONAL YOUTH WORK

Töövarju projekt

PERSONAL AND PROFESSIONAL DEVELOPMENT IN INTERNATIONAL YOUTH WORK

17. aprill - 1. mai 2011

Aprillis külastas meid Francesco Leone, et tutvuda meie kogemuste ja tegemistega. Francesco on Itaalia organistsioonist MADART. Meie organisatsioonid kohtusid eelmisel aastal koolituse käigus Küprosel ja seal sai alguse idee, et võiksime korraldada projekti, et saaksime omavahel kogemusi jagada. Kuna Francescot huvitasid meie erinevad projektid ja kogemused, otsustasime ta endale külla kutsuda, et saaksime näidata oma tehtud asju, tutvustada oma toimimise viise ja põhimõtteid ning arendada uusi ideid.

Kahe nädala jooksul käisime läbi kõik meie projektid, kohtusime koolide ja meie projektide osalejatega, tutvusime Itaalia köögi ja kultuuriga ning tutvustasime Eesti kultuuri ja maad.

Projekti tulemusena panime kokku ühe koolituseplaani Eestis ja mitmeid ühiseid projekte teistes riikides. Esimesena on plaanis suvel toimuv vabatahtlike koolitus Rumeenias.

Francescole meeldis Eestis väga. Teda üllatasid mitmed meie kogemused ja tööpõhimõtted. Eriti uudne oli tema jaoks meie kommunikatsioonitöö, mida ta plaanib edaspidi ka oma organisatsioonis arendada.

Loodame, et meie koostöö jätkub ka edaspidi.

Mõned meenutused meie projektist:

Tere tulemast!

Projektid koolides

Meie osalejad

Kaunis Eestimaa

Kaunid kohad

Kuidas tehakse pizzat?

Projekti toetas programm Euroopa Noored.